nasz zespół

 

 

stgemar_17

Dr Mariola Szymańska

Absolwentka AWF we Wrocławiu, tancerka reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca AWF we Wrocławiu. Akademicka mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. Wieloletni pracownik naukowy na AWF Wrocław
Pedagog z doświadczeniem i charyzmą, trener I klasy w tańcu sportowym, sędzia I kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcu Towarzyskim , sędzia I kategorii Polskiej Federacji Tańca w tańcu nowoczesnym, sędzia międzynarodowy International Dance Organization.

 

stgemar_4

Grzegorz Szymański

Absolwent AWF we Wrocławiu, ówczesny tancerz reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca AWF we Wrocławiu. Konferansjer turniejów tanecznych o zasięgu krajowym i międzynarodowym z gigantycznym doświadczeniem zbieranym w trakcie setek różnorodnych wydarzeń. W naszej Szkole zajmuje się sprawami firmowymi, organizacyjnym i finansowymi.
Członek zarządu  PTT
Działa na rzecz Senior Hobby

 

 

Michał Szymański

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, tancerz klasy tanecznej A w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, Mistrz Polski w Tango Argentino. Kształcił się na wydziale tańca współczesnego w Rotterdam Dance Academy – Codarts w Holandii.
Uczestnik niezliczonych (nawet dla niego) warsztatów z tańca towarzyskiego, jazzowego, hip hopu, modernu, house’a, lockingu, popingu, new age’u i innych styli tanecznych – w myśl, iż zawsze będą nowe rzeczy do odkrycia. Obecnie aktor i tancerz Teatru Muzycznego „Capitol” we Wrocławiu, można zobaczyć go na scenie w spektaklach „Mistrz i Małgorzata”, „Nine”, „Trzej Muszkieterowie”, „Tempus Fantasy”, „Frankenstein”, „Makbet”, „Zaczarowane podwórko” i „Czarnoksiężnik z krainy Oz”.

 

stgemar_27Karolina Szymańska-Rogalska

Medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata w tańcu nowoczesnym. Zdobyła klasę międzynarodową mistrzowską „S” w tańcach latynoamerykańskich oraz klasę krajową mistrzowską „A” w tańcach standardowych. Regularnie stawała na podium Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostw Okręgu Dolnośląskiego. Swoje umiejętności doskonaliła również w Szkole Baletowej „Capitol” we Wrocławiu.
Po maturze kształciła się w School of Music and Dance na San Diego State University, USA.
W 2016 roku ukończyła kierunek studiów: taniec współczesny w Northern School of Contemporary Dance w Leeds w Wielkiej Brytanii. 

 

 

stgemar_57Adam Rogalski

Członek zespołu projektowego zajmującego się organizacją i przebiegiem imprez tanecznych. W Szkole odpowiedzialny jest za obsługę muzyczną oraz techniczną podczas wydarzeń kulturalnych. Wychowanek Szkoły Tańca „Gemar”.