nasz zespół

 

 

stgemar_17

Dr Mariola Szymańska

Absolwentka AWF we Wrocławiu, tancerka reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca AWF we Wrocławiu. Akademicka mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim. Wieloletni pracownik naukowy na AWF Wrocław
Pedagog z doświadczeniem i charyzmą, trener I klasy w tańcu sportowym, sędzia I kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcu Towarzyskim , sędzia I kategorii Polskiej Federacji Tańca w tańcu nowoczesnym, sędzia międzynarodowy International Dance Organization.

 

stgemar_4

Grzegorz Szymański

Absolwent AWF we Wrocławiu, ówczesny tancerz reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca AWF we Wrocławiu. Konferansjer turniejów tanecznych o zasięgu krajowym i międzynarodowym z gigantycznym doświadczeniem zbieranym w trakcie setek różnorodnych wydarzeń. W naszej Szkole zajmuje się sprawami firmowymi, organizacyjnym i finansowymi.
Członek zarządu  PTT
Działa na rzecz Senior Hobby

 

 

Michał Szymański

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, tancerz klasy tanecznej A w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, Mistrz Polski w Tango Argentino. Kształcił się na wydziale tańca współczesnego w Rotterdam Dance Academy – Codarts w Holandii.
Uczestnik niezliczonych (nawet dla niego) warsztatów z tańca towarzyskiego, jazzowego, hip hopu, modernu, house’a, lockingu, popingu, new age’u i innych styli tanecznych – w myśl, iż zawsze będą nowe rzeczy do odkrycia. Obecnie aktor i tancerz Teatru Muzycznego „Capitol” we Wrocławiu, można zobaczyć go na scenie w spektaklach „Mistrz i Małgorzata”, „Nine”, „Trzej Muszkieterowie”, „Tempus Fantasy”, „Frankenstein”, „Makbet”, „Zaczarowane podwórko” i „Czarnoksiężnik z krainy Oz”.

 

stgemar_27Karolina Szymańska-Rogalska

Medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata w tańcu nowoczesnym. Zdobyła klasę międzynarodową mistrzowską „S” w tańcach latynoamerykańskich oraz klasę krajową mistrzowską „A” w tańcach standardowych. Regularnie stawała na podium Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostw Okręgu Dolnośląskiego. Swoje umiejętności doskonaliła również w Szkole Baletowej „Capitol” we Wrocławiu.
Po maturze kształciła się w School of Music and Dance na San Diego State University, USA.
W 2016 roku ukończyła kierunek studiów: taniec współczesny w Northern School of Contemporary Dance w Leeds w Wielkiej Brytanii. Tancerka Wrocławskiego Teatru Tańca.

 

 

kasiaKatarzyna Kowal

Zawsze pełna energii, pomysłowa absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Uczestniczka Ogólnopolskich Turniejów Tańca Nowoczesnego oraz finalistka Mistrzostw Polski. Wychowanka Szkoły Tańca „Gemar”. Fitness i taniec to jej pasja od wielu lat. Uczestniczka wielu konwencji oraz warsztatów tanecznych. Instruktorka tańca, Fitness i Zumby, TRX, trener personalny. Animator oraz wychowawca kolonijny, dzięki temu ma rewelacyjne podejście do dzieci. Każde zajęcia, które prowadzi są oryginalne i inne, ponieważ łączą dobrą zabawę i pracę nad własnym ciałem niezależnie od wieku i umiejętności. Aktualnie właścicielka klubu fitness oraz siłowni „California”

 

Tomasz Smutnicki

Tomasz Smutnicki – rodowity wrocławianin, absolwent Politechniki Wrocławskiej – specjalista inżynierii dźwięku, magister Akustyki. Tancerz z 18-letnim stażem w zakresie Sportowego Tańca Towarzyskiego oraz wieloma osiągnięciami na forum krajowym i międzynarodowym. Instruktor Polskiej Akademii Sportu ze specjalnością tańca towarzyskiego. Posiadacz najwyższej międzynarodowej mistrzowskiej klasy tanecznej S. Uczestnik turniejów tanecznych m. in. w Moskwie, Berlinie, Brnie, Anglii, Holandii, Finlandii czy Paryżu. Szkoli się u najznakomitszych trenerów z Włoch, Anglii i Polski (m. in. Dorota Makar, Seriu Rusu, Marek Kosaty, Paulina Glazik, Giancarlo Barbieri, Simona Fancello, Marion Welsh, Lindsey Hillier, Janet Gleave, Pino Magnelli, Łukasz Tomczak, Aleksandra Jurczak, Paulo Bosco, Lyn Marriner ). Wychowanek Szkoły Tańca „Gemar”.

 

 

stgemar_57Adam Rogalski

Członek zespołu projektowego zajmującego się organizacją i przebiegiem imprez tanecznych. W Szkole odpowiedzialny jest za obsługę muzyczną oraz techniczną podczas wydarzeń kulturalnych. Wychowanek Szkoły Tańca „Gemar”.